logo.png
Akciový kurz

Úvod        Typy       Yahoo Finance    Brokeři  

Svíčky     Graf        Patterny               Indikátory

Domů    O nás    Kurzy

Typů akcií máme mnoha. A spousty z vás se spíše vybaví, když se řekne typ akcie, akcie na jméno, akcie listné, zaknihované atd. Já ovšem chci tento kurz postavit na tom, aby jste se mohli dostat k obchodování a věděli co nejvíce informací o akciích s jakými se setkáte, když se přihlásíte do brokera a budete si hledat nějaké akcie.

noun_Man_197884_edited.png

A ještě než začneme, tak si uvědomme, že investice je třeba na 30 let minimálně a čím dříve začneme tím lépe na tom budeme.

 

Dividendové

Jako první skupinu tu máme akcie dividendové. Jak už jsme si o dividendech řekli v úvodu do akcií. Dividenda je vyplácení akcionářům podle rozhodnutí valné hromady. To znamená kupříkladu, když si koupím jednu akcii Applu, tak mi vyplatí za nějaké období určitou částku. 

Ne ovšem každá akcie vyplácí dividenda a ne každá, která je vyplácí je ta nejlepší. Co ale udělat pro to, abychom našli tu nejlepší dividendovou akcii?

C707FF40-432C-461A-8DDF-74023727FB5A_edi

Na obrázku můžeme vidět dividenda applu. Apple vyplácí kvartálně(4* za rok) a to částku 0,2$ za akcii. Dohromady tedy za rok dostanete 0,82$ Procenta v závorce znamenají za jak dlouhou dobu se nám splatí koupená jedna akcie.

Výpočet

100/ 0,61 = 163 - počet kolikrát musíme dostat roční dividendu, aby se nám splatila akcie.

163* 0,82 = 133$ za akcii

Z výpočtu vidíme, že za 163 let se nám splatí akcie applu. Berme ale v potaz, že dividenda společnosti se mohou zvýšit, ale také snížit. 

Teď si určitě musíte říkat, vždyť je to strašně málo....

 

Dal jsem vám příklad, který není na dividenda ten nejlepší, aby jste neměli až moc růžové představy. Lepší dividendové akcie mívají okolo 3-4% 

Počet vyplácení/rok

Máme dva typy vyplácení u akcií. 

1. kvartální - př. Apple (Aapl)

2. Měsíční -  př. AGNC Investment Corp. (AGNC)

noun_give%20money_3899842_edited.png

Kvartální (4* za rok)

Napsané dividendum se rozdělí do 4 výplat.

Snímek obrazovky 2021-05-01 111159.png

Měsíční

Napsané dividendum serozdělí do 12 výplat.

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202021-05-01%201
Na co se zaměřit

U dividendových akcií jsou důležité čtyři věci.

 

a) Dobrý dividendový výnos (dividend yeald).

b) Aby společnost dividenda  v průběhu času zvyšovala(Consecutive Yrs of Div Increase)

c) Také aby akcie šla v průběhu času nahoru cenou, nebo stagnovala, protože nechceme mít dividendový účet a vidět, že jsme na něm v mínusu.

d) A jako poslední chceme vědět něco o firmě, jestli má potenciál do budoucna a s čím pracuje. 

Jak tedy najít potřebné informace

Osobně doporučuji stránku dividend.com, kde najdeme o dané akcii vše, co potřebujeme. Pokud se tedy vydáme na stránku a budeme se chtít podívat kupříkladu na firmu 3M company, tak nás tu bude zajímat v celku šest věcí.

Cena akcie. Vedle ceny můžeme vidět procentuální vzrůst/pokles za den.

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202021-05-01%200

Kolik společnost vyplatí akcionářům dohromady za rok. LTM znamená, že je to počítané za posledních 12 měsíců.

Kolik let za sebou se zvadá výplata dividend. 

Jak často vyplácí dividenda. Pozor vždy je to část z té celkové částky.

Tady to bude 5,89$/4= 1,47$ kvartálně.

V této sekci se dozvíme, jak pravidelně firma vyplácí dividenda, jestli třeba během roku nějaké výplaty nevynechala a jestli se dividenda v průběhu let zvedly, nebo spíše poklesly.

Snímek obrazovky 2021-05-01 104315.png

S je označení pro split, neboli rozdělení akcie na více akcií. Na obrázku můžeme vidět, že akcie se z jedné rozdělila na dvě, což vedlo i k rozdělení ceny, takže akcie, která stála 200$ se po splitu stála 100$ a vlastníci akcií místo jedné měli dvě.

Z grafu se zde dočteme spousta informací. Při najetí na modrou čáru grafu zde můžeme vidět informace, jako je cena, výnos, DPS, které nás nemusí zajímat, ale je to dividenda za akcii (Číslo se vypočítá vydělením celkových dividend vyplacených podnikem, včetně prozatímních dividend, za určité období, obvykle rok, počtem vydaných kmenových akcií v oběhu)  Dále tu máme kolikrát za rok vyplácí firma část ročního dividenda. Zbylé tři nás už nemusí tolik zajímat. Nejdůležitější z nich je pay date a to je, kdy společnost vyplácí. Když budeme po grafu přejíždět, tak se budou měnit hodnoty v závislosti toho, jaké byly v tu určitou dobu.

Snímek obrazovky 2021-05-01 101030.png
Příklad dividendových akcií

1. Chevron (CVX)

 Dividendový výnos: 4.83%
Výplata dividend: čtvrtletně

2. Realty Income (O)

 Dividendový výnos: 4.05 %
Výplata dividend: měsíčně

3. Digital Realty Trust (DLR)

 Dividendový výnos: 3.03%
Výplata dividend: čtvrtletně

4. AbbVie (ABBV)

Dividendový výnos: 4.36 %

Výplata dividend: čtvrtletně

5. Coca-Cola (KO)

Dividendový výnos: 3.04 %
Výplata dividend: čtvrtletně

6. Phillips 66 (PSX)

Dividendový výnos: 4.44 %
Výplata dividend: čtvrtletně

7. JPMorgan Chase & Co. (JPM)

Dividendový výnos: 2.32 %
Výplata dividend: čtvrtletně

8. Johnson & Johnson (JNJ)

Dividendový výnos: 2,7 %
Výplata dividend: čtvrtletně

9. Broadcom (AVGO)

Dividendový výnos: 2.94 %
Výplata dividend: čtvrtletně

10. Walmart (WMT)

Dividendový výnos: 1,5 %
Výplata dividend: čtvrtletně

 

11. Federal Realty Trust (FRT)

Dividendový výnos: 3.74%
Výplata dividend: čtvrtletně

12. McDonald’s (MCD)

Dividendový výnos: 2.16 %
Výplata dividend: čtvrtletně

13. AT&T (T)

Dividendový přínos 6.64%

Výplata dividend: čtvrtletně

14. Hasbro (HAS)

Dividendový výnos: 2.74 %
Výplata dividend: čtvrtletně

15. Merck (MRK)

Dividendový výnos: 3.42 %
Výplata dividend: čtvrtletně

Jaké může být tedy využití

Při skládání vašeho portfolia se můžete zaměřit na různé možnosti. Můžete mít portfolio poskládané pouze na dividendech, nebo portfolio, jež bude obsahovat akcie, které podle vás budou v nadcházejících letech růst na ceně (V takovémto portfoliu jsou dividenda spíše zpestřením, když vám přijde kupříkladu od apple, pokud vlastníte jejich akcii)a nebo můžete mít smíšené portfolio.

Otázka 1:

Řekněte mi prosím něco o dividendovém portfoliu.

Otázka 2:

Dobře, děkuji moc. A jak bych měl tedy začít? Co by jste mi doporučil?

noun_Man_1361586_edited.png

Uvědomme si, že pomocí dividend si můžeme vytvořit pasivní příjem, ale bohužel to není nejjednodušší, pokud nejste tedy ovšem milionář. Portfólio si buď můžete poskládat na akciích, které Vám přijdou, co se týče dividend nejlepší, a nebo portfólio, které zrovna testuji já je almost daily dividend, což znamená, že skoro každý den dostaneme z portfólia nějaké peníze.

noun_Man_197884_edited.png

Taktiku, kterou já osobně používám se jmenuje šálek kafe. Všichni si určitě dáváme denně několik kafí. Tak to zkusíme omezit a místo stovky za kafe zainvestujeme stovku do našeho portfolia. Jak zde vidíme na obrázku pokud budeme investovat 1460$ ročně, což je 100kč denně budeme mít s 3% růstu ceny akcie/rok (chci uvést, že je to minimum a pokud vyberete dobré akcie, tak to může být mnohem více) budeme mít za 50 let 166 875$ (3 671 250kč) což se za 50 let nemusí zdát hodně, ale berme v potaz, že zároveň dostáváme i dividenda, které nám účet obohacují, jak jde čas, čím dál tím více.

F098D812-5738-4310-83E6-14295D16ABAC_edi
F098D812-5738-4310-83E6-14295D16ABAC_edi

To není ovšem vše, proč je takovéto portfolio výhodné. Dnes, když si uložíte peníze do banky na spořící účet, tak sice možná někde dostanete nejvíce 1% ročně, ale vzhledem k inflaci se vám peníze znehodnotí a ztratí tak svoji hodnotu. Vtipné je, že banky si peníze nenechávají u sebe, ale investují je a tím vydělají více peněz. Tak proč nezařídit, aby peníze místo toho, aby pracovali pro banku nezačali pracovat pro vás. Tímto příkladem jsem vám ukázal, že je to opravdu možné. Je pravděpodobné, že pokud nakoupíte vaše akcie v nesprávný čas, tak se váš účet dostane lehce do mínusu a může to vypadat hrozivě, ale musíte si uvědomit, že pokud investujete pravidelně každý den, tak se váš účet brzy stabilizuje. Každopádně akciový trh se stává čím dál tím více populární a nedokážu si představit, jak vysoko bude za 50 let.

 
 

Pojmy a shrnutí

Taktika šálek kafe (dolar cost averaging) je způsob investování, kdy každý den/ týden/ měsíc investuji určitou částku do našeho portfolia. Pomůže mi to vyhnout se volatilitě trhu a zaručí mi, že se hned ze začátku nedostanu s účtem do mínusu.

LTM (Last twelve months) - Vypočítaný průměr za posledních 12 měsíců

Shrnutí

Dividenda mohou být příjemná věc, ale není to nejjednodušší. Je to jak časově náročné, tak i peněžně. Proto je potřeba si uvědomit, jestli jsem schopný investovat po delší dobu.  

Dolar cost averaging
noun_dollar%20cost%20average_2705395_edi

Symbol dolaru představuje každý den, kdy byla provedena investice. Cena se nám ustanoví do roviny a tím se vyhneme, že koupíme akcii když bude překoupená

 

Investiční

Další skupinu tu máme akcie, které bych zařadil do sekce investiční. Tyto akcie vybíráme na jejich potenciálu do budoucna. Skupinou akcií, které mohou mít potenciál může být elektrotechnika, elektroautomobily, ale třeba také odvětví medicíny. To jsou ovšem příklady skupin, jak ale přijít na to, která akcie může být dobrá investice? 

(Rozdíl mezi dividendovou a investiční akcií je ten, že u dividendové akcie dostáváme dividenda na rozdíl od investiční, ale zase nemusíme mít takový roční nárůst na ceně)

Investiční graf

Jak uvažovat

Při hledání vhodné investice a vůbec před začátkem si musíme zodpovědět následné otázky:

Proč zrovna tato akcie

Neohrozí mě to finančně, když teď zainvestuji, nebo pokud budu pravidelně investovat

Vybral jsem si správného brokera

Proč zrovna tyto akcie?

noun_Man_1361586_edited.png

Do jakého odvětví chci investovat

Jaké mám cíle (čeho chci dosáhnout)

Kolik akcií bude mé portfolio obsahovat a v jakém % rozeskupení

noun_Man_197884_edited.png
noun_Man_197884_edited.png

Tyto otázky zásadně platí i když chceme investovat do dividendových akcií. Mluvíme tady o investici, to znamená, že buď chceme zainvestovat dejme tomu půl miliónu najednou a nebo, když nemáme prostředky, investovat pravidelně, jak už jsem zmiňoval výše ve strategii šálek kafe, neboli jak se tomu také říká dolar cost averaging. Hlavní je, že je to v dlouhodobém horizontu. Proto je důležité si zodpovědět na další otázku a to je, jestli mě to neohrozí finančně. Neublíží mi, když začnu dávat nějaké ty peníze bokem? Nebo nemohl bych zkusit na něčem ušetřit a nezačít takto investovat? Pokud i tuto otázku máme stranou a bereme v potaz, že máme vyhlídlé třeba 4 akcie Churchill Capital Corp IV, Apple, Tesla a Microsoft (jsou to pouze příklady). 

  Při vybírání akcie si musíme říci

 • Má tato společnost možnost něco změnit?

 • Mají dobrý marketing?

 • Kdo pracuje v jejich týmu?

 • Odkud má zkušenosti?

 • Komu by to tedy mohlo pomoci?

 • Jaké by bylo tedy využití?

 • Jaký mají kapitál?

 

Dejme tomu, že přes tuto sérii otázek nám projde 100 společností a vy si z nich vyberete 10 co dál.

  Musíme si vybrat dobrého brokera.

Typů brokerů je spousta, každý má své výhody a nevýhody a o všech si povíme v další části Brokeři. Dejme tomu, že si vybereme Trading 212, který nám umožní vytvořit si koláč akcií do kterých zainvestujeme. Teď ovšem jak? Vložíme akcie a můžeme si vybrat kolik procent ze 100% bude daná akcie obsahovat v koláči. Z mé zkušenosti bych doporučoval každé stejně. Je období, kdy se nějakému odvětví daří více, než jinému a naopak. Tím se i vyvarujeme většímu kolísání ceny vašeho portfolia. Další pojmy, které nám mohou pomoci si ukážeme v další lekci, kde se seznámíme s yahoo finance.

No, jako první jsem si řekl, co může být budoucnost? Za mě to jsou elektroauta a třeba elektrotechnika. Churchill Capital Corp IV je začínající automobilka s elektroauty. Po mém bližším výzkumu mají i dobrý potenciál. Dále tu máme Teslu. Prosperující automobilka. A nakonec tu máme apple s microsoft. Oboje vysoce používané ve světě. Sám vlastním jejich produkty a vím, že mají potenciál i v budoucnu.

Na jak dlouho chci investovat

Pojmy a shrnutí

Kapitál - jsou obecně člověkem dříve vytvořené prostředky, jež nejsou spotřebovány, ale použity jako vstup do další výroby s cílem dosažení zisku či vyšších výnosů v budoucnu.

Broker - (neboli burzovní makléř) je fyzická osoba nebo firma, která účtuje poplatek nebo provizi za provedení příkazů k nákupu a prodeji. 

Shrnutí

Před začátkem si musíme opět uvědomit, že investování je na delší dobu a akcie nenaroste výrazně na ceně během jednoho roku. Dále si před investicí musíme pořádně prostudovat firmu.

noun_banker_1074082_edited.png

Právě jsme dokončili druhou část typů akcií. Už by jsme měli znát:

 • Způsoby investování.

 • Že si můžeme poskládat různé druhy portfolií, založené na tom, jestli chceme budovat pasivní příjem skrze dividenda a zároveň mít ročně pár % navíc portfolio, nebo se zaměříme na investiční akcie a budete mít místo 7% růstu za rok třeba 15%.

 • Dále známe způsoby, jak si akcie najít a na co koukat.

Proč ale všichni říkají, že začít investovat v brzkém věku je nejlepší? Odpověď je jednoduchá.

Je mi 18 a začnu investovat 100kč denně (postupem let mohu samozřejmě i přidávat) do dividendového/investičního portfólia s ročním nárůstem 7,5% (tolik má třeba v tuto dobu mé dividendové portfolio. Průměr je z posledních pěti let) za 50 let tedy ve vašich 68 letech budete mít na vašem portfoliu $723 088 plus dividenda k tomu, které zde nejsou započítané. Co se ale stane, když začnu o deset let později a budu chtít také investovat do 68 let. Z částky se místo $723 088 stane pouze $340 816 což je snížení o 47% pouze když začneme o deset let později. Samozřejmě si můžete říkat a k čemu mi to bude v 68 letech, to už je pozdě. Vy ovšem v průběhu bohatnete a dostáváte třeba ta dividenda ze kterých se vám stává pasivní příjem. Ovšem místo toho, aby jste vaše peníze hned utratili a pořídili si za ně auto. Kupte si byt, nebo nemovitost. Byt pronajímejte a hned tu máme další pasivní příjem. Nemovitost zrenovujte a prodáte s %zvýšením, nebo opět pronajímejte. Tímto si začnete postupem času budovat více příjmů. Milionáři mají třeba celkově okolo sedmi pasivních příjmů díky kterým bohatnou. Příkladem je Dividendový příjem, příjem z práce,  pronajímání bytu, příjem z byznysu a spousta dalších.

Zde jsem vám ukázal o čem náš kurz o akciích hlavně je. Není to o tom rychle zbohatnout tím, že dáme peníze do Gamestopu, který vyhypuje wallstreetbets to není bezpečné investování, tomu se říká hazard. Ale je to o tom si pomalu vytvořit ten příjem popřípadě tu peněžní podporu, která nám později pomůže. 

02076F31-D65C-4C95-B00B-360825E29F11.png
02076F31-D65C-4C95-B00B-360825E29F11.png
7EFD35C4-1A32-4C51-96F4-ADD9BD50DA75.png
7EFD35C4-1A32-4C51-96F4-ADD9BD50DA75.png
600E009D-F779-4692-A223-5A778C9A55C5.png
600E009D-F779-4692-A223-5A778C9A55C5.png
Celkový pohled na věc
 
Penny akcie

Ještě než se ponoříme do toho, co to vůbec penny akcie jsou, tak chci podotknout, že úplně nedoporučuji investovat do penny akcií. Penny akcie jsou velice volatilní a šance, že ztratíte jejím obchodování peníze je velká. Sám jsem si to ozkoušel, protože jsem chtěl rychlé peníze a tady je najít také můžete díky její volatilitě. Na mé neštěstí jsem v tu dobu nevěděl, co jaké svíčky znamenají, neznal jsem patterny, které mohou svíčky vytvářet a hlavně jsem neměl  žádný plán, jaký bych mohl uplatnit. Zároveň s tím může i přijít hodně stresu, protože každá špatná zpráva může způsobit veliký rozdíl na ceně během pár minut.

Takže ještě před začátkem obchodování je nejlepší znát:

noun_Man_197884_edited.png

Kliknutí na druhy svíček, patterny, plán a indikátory tě přehodí na danou stránku.

Co to tedy penny akcie jsou

Penny stocks neboli penny akcie, jak se někdy říká, jsou definovány jako veřejně obchodované společnosti, jejichž cena akcií se obchoduje za méně než 1 GBP na britském akciovém trhu, méně než 1 EUR na evropských akciových trzích nebo méně než 5 USD na amerických akciových trzích .

 

Společnosti mají obecně velmi nízké ceny akcií, což je činí více volatilními, a proto jsou považovány za akcie s vyšším rizikem.

noun_penny_2244668_edited.png

Mnoho nových obchodníků se často ptá:

můžete vydělat peníze v penny akciích?

 

  I když to může být případ některých jednotlivců, existují rizika spojená s jakoukoli formou obchodování a investování.

  Prvním krokem by mělo být vždy vyvarovat se k těmto rizikům a myslet spíše na dlouhodobé než krátkodobé 

(i když uvažujete o obchodování s krátkodobějšími strategiemi). Je tomu tak proto, že mnoho jednotlivců, kteří hledají rychlejší výdělky a rychlejší typy systému, mají sklon k nadměrnému riziku ve svých obchodech a likvidaci svých účtů. Proto je i důležité začínat na demo účtech, kde si pořádně osvojíme používanou strategii.

  Jakmile si tato rizika uvědomíte, potom je čas se naučit se, jak vydělat peníze denním obchodování s penny akciemi. Začít obchodovat penny akcie vyžaduje řádnou metodiku a obchodní strategii. 

Je však důležité vědět, že krátkodobí obchodníci, jako jsou denní obchodníci, jsou přitahováni do penny akcií kvůli volatilitě, kterou tyto akcie nabízejí.

  Dlouhodobější investoři upřednostňují nízkou cenu akcií, protože by mohli v budoucnu poskytnout možnost významného růstu.

 

  Například, jako Ford a Xerox začínal jako penny stocks. Těchto výšek však dosáhlo jen hrstka penny akcií a je známo, že tento typ trhu je velmi volatilní a často může mít velmi velké kolísání cen za den ve srovnání s akciemi s modrými čipy. Je to proto, že nízká cena akcií znamená, že společnost je relativně malá a na počátku růstového cyklu, což znamená, že investice do naděje, že mohou růst, jsou vysoce spekulativní.

Se správnou strategií a zásadami řízení rizik však lze některá rizika řídit, ale ne všechna, takže pouze obchod s kapitálem, který si můžete dovolit ztratit.

(Varování!! Pokud kupujete penny akcii z důvodu, že vám o ní řekl nějaký Youtuber, nebo jste ji viděli poslanou na discord skupině, tak si dávejte pozor. Influenceří, discord "poradci" častokrát takto promují akcie, které už vlastní a chtějí udělat hype okolo nich. Zároveň se budete setkávat s  ,,hele tahle akcie bude vydávat to a to za měsíc, pokud to vyjde půjde nahoru na ceně", nebo jak se říká "to the moon!!" Opak je pravdkou, většinou všichni akcie nakoupí před a prodají těsně před dnem "D" jak se říká... "buy the rumor sell the news" Takže pokud se někdy rozhodnete obchodování s penny stock a setkáte se s těmito příklady, které jsem uvedl, tak vás prosím buďte opatrní a radší si berte 50% profit, než doufat na 100% samozřejmě to už je zase část pro take profit a stop loss o kterým si řekneme v indikátorech)

Výhody a rizika
Kde si můžeme tyto akcie koupit
Snímek obrazovky 2021-05-06 162836.png

Penny akcie můžeme koupit na běžných brokerech, někteří jich ovšem mohou mít více než jiní. Vzhledem k tomu, že obchodování s penny stocks je velmi podobné stylem forexovému obchodování, nedoporučoval bych se koukat přes graf, který broker obsahuje, ale místo toho pojďme na stránku TradingView.com, která nám poskytne mnohem podrobnější graf společně s různými indikátory, které můžeme použít.

Více o této stránce si povíme v lekci o indikátorech, kde tuto stránku probereme podrobněji.

Pojmy a shrnutí

 

Modré čipy = Blue chip, blue chip stocks - je termín, kterým se označují akcie největších a nejziskovějších společností, které jsou obchodovány na burze, mají stabilní růst a pravidelně vyplácejí dividendy.

Jsou obecně součástí nejdůležitějších indexů trhu, jako je Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor's (S&P) 500 a Nasdaq-100 ve Spojených státech, TSX-60 v Kanadě nebo Index FTSE ve Velké Británii.

Indikátory - funkce, které nám mohou pomoci při obchodování. 

Shrnutí:

Penny stcoks jsou dobrým rychlejším přivýdělkem, když víme jak opravdu na to. Zároveň mohou bít i jako dobrá investice, ale šance, že se penny akcie vyhoupne cenově mezi vyšší čísla je menší a tím pádem i riskantnější. Společnost se zároveň kvůli nízkému kapitálu a špatným reportům nemusí být schopná udržet a po pár letech zkrachovat. 

Snímek obrazovky 2021-05-06 175417.png
Celkové shrnutí této lekce

V této lekci jsme si shrnuli tři druhy akcií.​

 • Dividendové - řekli jsme si co znamenají, co jsou dividenda, jak může naše      dividendové portfolio vypadat, jak často se mohou dividenda vyplácet a co by nám mohlo pomoci při hledání dividendových akcií.

 

 • Investiční - zde jsme si vysvětlili jak uvažovat, na co koukat při hledání, jaký je rozdíl mezi investiční a dividendovou akcií a v naposlední řadě jsme si představili Yahoo Finance, kde jsme si popsali ukazatele, které nám mohou při analýze akcie pomoci

 • Penny akcie - naší poslední skupinou byli penny akcie. U těchto akcií jsme si řekli kolik musí stát, aby byla vyhodnocena, jako penny akcie a při rozkliknutí 4 odrážek jsme se naučili o svíčkách, různé druhy patternů, indikátory a jak by měl vypadat náš plán.

Každému může vyhovovat něco jiného a není jen jedna správná volba do čeho se pustit. Jako začátečník by jste si měli vyzkoušet všechny způsoby a dále pokračovat s tím, kde vás to nejvíce zaujme. Při zakládání portfolia doporučuji nezačínat s větším obnosem a třeba 2-3 měsíce jít na to zlehka. V tomto období uvidíte, jak se cenově bude vaše portfolio hýbat a jestli jste zvolili vhodné akcie pro investici. Zároveň se více otrkáte a pojmete více nových informací.

(Pro případné otázky a rady nás neváhejte kontaktovat rádi vám poradíme)

 • Facebook - Black Circle
 • 3670325
 • Twitter - Black Circle
 • Instagram - Black Circle